SEPETİM

Sepetiniz Boş

İptal ve İade Şartları

İADE POLİTİKASI

*Hijyenik sebeplerden dolayı bijuteri ürünlerinin(Kolye/Küpe/Bilezik/Halhal/Şahmeran vb) iadesi yapılamamaktadır.

 

İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLAR

Satın aldığınız ürün ayıplı veya kusurlu çıkarsa aynı  gün içerisinde kargoya görevlisiyle birlikte tutulan tutanak ile göndererek değişim veya iade talep edebilirsiniz. 

Değişim veya iade yapılan ürünün faturası tüm nüshaları ile birlikte gönderilmediği taktirde iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır. Ürünü; bütün parçaları, aksesuarları ve ürün paketi ile birlikte eksiksiz olarak göndermelisiniz.
 

DEĞİŞİM VE İADE SEÇENEKLERİ

Değişim veya iade işleminizi aşağıdaki seçeneklerden birini seçerek yapabilirsiniz:

Mağaza Kredisi: Ödeme yaptığınız toplam ücretten, nakliye, hediye paketi ve diğer masraflar düşüldükten sonra kalan miktar, Asley Accessories hesabınıza kredi olarak aktarılır. Mağaza kredinizi herhangi bir zamanda alışverişlerinizde nakit olarak kullanabiliriz. Alışverişte kazanılan hediyelere sahip olabilirsiniz, iade etmeniz gerekmez.

Para İadesi: Ödeme yaptığınız toplam ücretten, nakliye, hediye paketi ve diğer masraflar düşüldükten sonra kalan miktar kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılır. Eğer alışverişte kazanılan hediyeler varsa, bu hediyeleri de iade edeceğiniz ürün paketiyle birlikte göndermelisiniz.

Ürün Değiştirme: Eski ürününüz yenisi ile değiştirilir, alışverişte kazandığınız hediyelerin iade edilmesi gerekmez.
 

DEĞİŞİM VE İADE SÜRECİ
  • Asley Accessories tarafından onay alınmadan yapılan değişim ve iadelerde, işlemin gerçekleşmesi garanti edilmemektedir.
  • Değişim ve iade işlemi gerçekleştirebilmeniz için müşteri hizmetleri yetkililerimizde iletişime geçtikten sonra paketinizi aşağıdaki adrese Aras Kargo ile göndermeniz yeterlidir.

    Adres: Muammer Aksoy Caddesi Altınşehir Mahallesi D blok No:3D/E, Nilüfer, Bursa
KARGO ÜCRETLERİ

Teslimat sırasında hasar görmüş, kusurlu, farklı veya eksik bir ürün sebebiyle gelen iade işlemlerinde, kargo ücreti Luzdemia tarafından karşılanmaktadır. Bu durumlardaki iadelerde iade edilecek sipariş, teslimatın yapıldığı gün içerisinde kargo şirketine üzere teslim ederek tarafımıza e-posta ile bilgi vermelisiniz.

Sipariş edilen bir ürünün (iade koşullarına uygun olmak şartı ile) iptal ya da iade edilmesi halinde kargo ücreti tarafımıza ait olacaktır.

Birden fazla değişim işlemi yapılması durumunda kargo ücreti size ait olacaktır.

İade ve değişim işlemlerinde YURTİÇİ KARGO ile gönderim yapılması gerekmektedir, aksi halde kargo ücreti tarafımızca karşılanmayacaktır.
 

HASAR GÖRMÜŞ VEYA KUSURLU ÜRÜNLER

Siparişinizi teslim aldığınız sırada, kargo yetkilisinin yanında paketinizi açarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Ürün teslim edilirken kutusunun açılmış olup olmadığı hususunu tutanakta belirtmeli, siz ve kargo görevlisi mutlaka tutanağı imzalamalısınız.

İşlemlerin hatasız ve kısa sürede yapılabilmesi için size gönderilen sipariş onay e-postasındaki sipariş numarasını, e-posta adresini ve telefon numarasını, müşteri hizmetlerimize bildirilerek durumu anlatınız.

Böyle bir durumda ek kargo ücreti ödemeden, dilerseniz sipariş verdiğiniz tüm ürünleri iade edebilirsiniz. İade işlemini, tutanağa, teslim edilen ürünleri kabul etmediğinize dair bir not ilave ederek, gelen kargo görevlisine teslim ederek yapabilirsiniz. 


Hediye İadeleri

Hediyelerinizi teslimat tarihinden itibaren 10 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Hediyelerinizin geri iade edilebilmesi için iade ve değişim koşullarına uygun olması gerekmektedir. Tarafımızdan onay verilmeden iade edilen hediyeler kabul edilmez. Lütfen aşağıdaki adeımları takip ederek iadeniz için onay alınız.

  • Müşteri hizmetlerimize hediye iade sebebinizi ve hediyenizi sitemizden satın alan kişinin ismini içeren bir e-posta gönderiniz.
  • Bir ile üç gün içerisinde size e-posta yoluyla iade yönergesini göndereceğiz.
  • E-posta içerisinde belirtilen iade yönergesini takip edip ürünü aynı e-posta içerisinde belirtilen adrese postalayınız.

İadeniz elimize ulaştığında e-posta yoluyla hediye çekiniz size ulaştırılacaktır. Hediye çekinizin miktarı, ürün fiyatından kargo bedeli düşüldükten sonra kalan miktar olacaktır. İade hediyeler için doğrudan para iadesi yapılamamaktadır.